Rahatlığın ve Şıklığın Modası Babet Çorap

Şubat 3, 2015, Author: Pera

Rahatlığıyla ön plana çıkan babet ayakkabılar, son dönemde kadınların popüler tercihleri haline geldi. Babetlerin çorapsız kullanımı da mümkün olmakla birlikte, ayak sağlığı ve hijyeni açısından çorapla birlikte kullanılması daha çok tercih ediliyor. Babet çoraplarının düz renk, desenli, pamuklu, ince, kalın pek çok farklı çeşidi bulunuyor. Giyim tercihiniz ve kullandığınız ayakkabının modeline göre bu çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin; kenarları çok ince olan bir babet modeli kullanıyorsanız, ayakkabının dışından görünmeyecek şekilde geniş kenarlı ve ayağınızdan kaymayı önleyecek silikon tabanlı bir babet çorabını tercih edebilirsiniz. Ayaklarınızın terlemesinden şikayetçiyseniz, pamuklu babet çorap modelleri sizi rahat ettirecektir.

Babet çoraplar, son dönemde çorapsız ayakkabı kullanımıyla birlikte erkeklerin de tercihi haline geldi. Siyah, gri ve beyaz gibi düz renklerden oluşan sade babet çorap modelleri erkeklerin seçenekleri arasında bulunuyor.

We take pride in delivering only the best. We’re an agency born out of a passion to make great products. We help companies and startups from all over the world materialize their ideas.

We’re a close team of creatives, designers & developers who work together to create beautiful, engaging digital experiences. Our team is specially designed to create successful, custom, innovative digital products from the initial concept through full product launch. From whiteboard sketches to pixel-perfect designs.

Comments (0)